Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Важная информация
Голосование
Как часто Вы читаете книги?
Всего 36 человек

План работы школы

Дата: 26 октября 2019 в 19:56, Обновлено 25 декабря 2019 в 08:02

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі

“Княгінінская сярэдняя школа”

                           І.П.Прудніковіч

______________

ПЛАН РАБОТЫ

ДУА “Княгінінская сярэдняя школа”

на зімовых канікулах (26.12.2019 - 11.01.2020)

Дата

Мерапрыемства

Час правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Месца правядзення

Адказныя

26.12

чц

Калектыўная творчая справа “Бяспечны Новы год”

9.00

1, 4 класы

кабінет

4 класа

Жукавень Н.Л.

Рэпетыцыя тэатралізаваных навагодніх прадстаўленняў

10.00

1-5 класы

фае школы

Місун К.Дз.

11.00

6-9 класы

фае школы

Саковіч А.Л.

Пазнавальная гульня “Новы год без здарэнняў”

11.00

2, 3 класы

кабінет

3 класа

Будзько Л.Р.

Творчая майстэрня “Новы год ля варот”

12.00

6-8 класы

кабінет працоўнага навучання

Цягуновіч Л.І.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

12.00

1-5 класы

кабінет

2 класа

Пуня Н.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Юныя інспектары дарожнага руху”

12.00 (2 г.)

5-7 класы

кабінет

8 класа

Саковіч А.Л.

27.12

пт

Аперацыя па ўпрыгожванні святочнай залы “Навагодні серпанцін”

9.00

8-9 класы

фае школы

Цягуновіч Л.І., Рапановіч А.В.

Тэатралізаванае прадстаўленне “Навагоднія цуды”

11.00

1-5 класы

фае школы

Місун К.Дз.,

Пуня Н.В.

Вясёлая навагодняя дыскатэка

17.00

6-9 класы

фае школы

Саковіч А.Л.

28.12

сб

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўная палітра”

9.00

1-9 класы

кабінет

5 класа

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Турысты”

9.00

7-9 класы

трэнажорная зала

Грышкевіч М.А.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

трэнажорная зала

Рапановіч А.В.

Спаборніцтвы па штрафных кідках, жангліраванні футбольнага мяча. Эстафеты з мячом

12.00

6-9 класы

фае школы

Грышкевіч М.А.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

12.00

1-5 класы

кабінет

2 класа

Пуня Н.В.

30.12

пн

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

6 клас

каб. 6 класа

Якубовіч І.В.

6 клас

каб. 5 класа

Рапановіч А.В.

8 клас

каб. прац.нав.

Цягуновіч Л.І.

4 клас

каб. 4 класа

Жукавень Н.Л.

Конкурс малюнкаў “Дзеці супраць шкодных звычак”

10.00

1-4 класы

кабінет

5 класа

Рапановіч А.В.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

трэнажорная зала

Рапановіч А.В.

Прававая квэст-гульня “Мы ведаем!”

12.00

5-7 класы

кабінеты

школы

Бладыко І.С.

Інтэрактыўны занятак “Я і мая бяспека”

13.00

8-9 класы

кабінет

8 класа

Цягуновіч Л.І.

31.12

аўт

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

8 клас

кабінет

8 класа

Саковіч А.Л.

Майстар-клас па рабоце з фааміранам

10.00

1-4 класы

кабінет працоўнага навучання

Цягуновіч Л.І.

Гульня-спаборніцтва па ПДР “Па дарозе на зялёнае святло!”

11.00

5-7 класы

кабінет

8 класа

Саковіч А.Л.

Пазнавальная гульня “Хто каго, або падлетак у свеце шкодных звычак”

12.00

8-9 класы

кабінет

9 класа

Броўка М.Л.

03.01

пт

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

6 клас

каб. 6 класа

Якубовіч І.В.

6 клас

каб. 8 класа

Саковіч А.Л.

8 клас

каб. 9 класа

Аўсяннікава Л.Д.

4 клас

каб. 4 класа

Жукавень Н.Л.

Інтэрактыўны занятак “Прафілактыка школьная – навука годная”

10.00

1-4 класы

кабінет

2 класа

Місун К.Дз.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

трэнажорная зала

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Юныя інспектары дарожнага руху”

12.00 (2 г.)

5-7 класы

кабінет

8 класа

Саковіч А.Л.

04.01

сб

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўная палітра”

9.00

1-9 класы

кабінет

5 класа

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Турысты”

9.00

7-9 класы

трэнажорная зала

Грышкевіч М.А.

Гульні на свежым паветры “Добры дзень, зімачка-зіма!”

11.00

1-4 класы

школьная пляцоўка

Будзько Л.Р.

Зімовае мнагабор’е “Здароўе”

12.00

5-9 класы

фае школы,

тэрыторыя школы

Грышкевіч М.А.,

Якубовіч І.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

12.00

1-5 класы

кабінет

2 класа

Пуня Н.В.

Трэніровачныя заняткі па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі

13.00

6-9 класы

фае школы

Грышкевіч М.А.

06.01

пн

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

6 клас

каб. 5 класа

Рапановіч А.В.

8 клас

каб. прац. нав.

Цягуновіч Л.І.

4 клас

каб. 4 класа

Жукавень Н.Л.

Інтэрактыўны занятак “Калядныя гульні”

10.00

1-4 класы

кабінет 4 класа

Жукавень Н.Л.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

трэнажорная зала

Рапановіч А.В.

Падарожжа ў мінулае “Жыватворнае святло Віфлеемскай зоркі”

12.00

5-6 класы

кабінет

6 класа

Якубовіч І.В.

Гульнявая праграма “Сустрэчы пад Каляды”

13.00

7-9 класы

кабінет

9 класа

Цягуновіч Л.І.

08.01

ср

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

6 клас

каб. 6 класа

Якубовіч І.В.

6 клас

каб. 5 класа

Рапановіч А.В.

6, 8 клас

каб. 8 класа

Саковіч А.Л.

8 клас

каб. 9 класа

Аўсяннікава Л.Д.

Наведванне майстар-класаў у ДУА “ЦТТДзіМ Мядзельскага раёна”, лічбавага кінатэатра ў к.п.Нарач

10.00

1-6 класы

к.п.Нарач

Пуня Н.В.,

Місун К.Дз.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

фае школы

Рапановіч А.В.

Спаборніцтвы “Залатая скакалка”

12.00

5-6 класы

фае школы

Грышкевіч М.А.

Эстафеты “Зімовы марафон”

13.00

7-9 класы

школьная пляцоўка

Грышкевіч М.А.,

Саковіч А.Л.

09.01

чц

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

8 клас

каб. прац. нав.

Цягуновіч Л.І.

8 клас

каб. 9 класа

Аўсяннікава Л.Д.

Гульнявая праграма “Мы марозу не баімся”

10.00

1-4 класы

школьная пляцоўка

Місун К.Дз.

Інтэлектуальна-забаўляльная гульня “Піянерскі квіз”

10.00

члены ГА “БРПА”

ДУА “Нарацкая СШ №2”

Пуня Н.В.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

фае школы

Рапановіч А.В.

Гульня “Інтэлектуальны рынг”

12.00

5-8 класы

кабінет

8 класа

Бладыко І.С.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Юныя інспектары дарожнага руху”

13.00

5-7 класы

кабінет

8 класа

Саковіч А.Л.

10.01

пт

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу

9.00

8 клас

каб. 9 класа

Аўсяннікава Л.Д.

6, 8 клас

каб. 8 класа

Саковіч А.Л.

Тэатралізаваны квэст “Прыгоды Святлафора Святлафорыча”

10.00

1-4 класы

кабінеты школы

Пуня Н.В.

Падрыхтоўка каманды КВЗ да гульні ў паўфінале IV раённага фестывалю КВЗ

11.00

каманда КВЗ “КМТС”

фае школы

Рапановіч А.В.

Інтэрактыўная гульня “Прафкактэйль”

12.00

8-9 класы

кабінет

9 класа

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Юныя інспектары дарожнага руху”

13.00

5-7 класы

кабінет

8 класа

Саковіч А.Л.

11.01

сб

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўная палітра”

9.00

1-9 класы

кабінет

5 класа

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Турысты”

9.00

7-9 класы

трэнажорная зала

Грышкевіч М.А.

Фізкультурнае свята “Зімовыя забавы”

11.00

1-9 класы

школьная пляцоўка

Грышкевіч М.А.,

Жукавень Н.Л.

Лыжныя спаборніцтвы

12.00

7-9 класы

тэрыторыя школы

Грышкевіч М.А.,

Бладыко І.С.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

12.00

1-5 класы

кабінет

2 класа

Пуня Н.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.