Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Как часто Вы читаете книги?
Всего 33 человека

План работы школы

Дата: 26 октября в 19:56, Обновлено 31 октября в 13:25

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі

“Княгінінская сярэдняя школа”

                           І.П.Прудніковіч

______________

ПЛАН РАБОТЫ

ДУА “Княгінінская сярэдняя школа”

на асенніх канікулах

(01.11.2019–09.11.2019)

Дата

Мерапрыемства

Час правя-дзення

Месца правя-дзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

На працягу канікул

Аперацыя “Папяровы бум”

1-9 класы

класныя кіраўнікі

1-9 класаў

Работа з вучнямі, матываванымі на вучобу (падрыхтоўка да прадметных алімпіяд)

09.00

вучэбныя кабінеты

4, 6, 8 класы

Аўсяннікава Л.Д.,

Жукавень Н.Л.,

Рапановіч А.В.,

Саковіч А.Л.,

Цягуновіч Л.І.,

Якубовіч І.В.

01.11

(пт)

Прагляд відэаролікаў "Азбука бяспекі" 10.30 школьная бібліятэка 1-4 класы Пуня Н.В.

Фотаэкскурсія “Мая маленькая радзіма”

11.00

мясцовасць аг.Княгінін

1-4 класы

Папок І.Ф.,

Жукавень Н.Л.

Працоўны дэсант “Апошні ліст”

11.00

тэрыторыя школы

5-9 класы

класныя кіраўнікі

1-9 класаў

Трэніровачныя заняткі па настольным тэнісе

12.00

фае школы

8-9 клас

Грышкевіч М.А.

Работа аб’яднання па інтарэсах “ЮІДР”

13.00

кабінет

8 класа

5-7 класы

Саковіч А.Л.

02.11

(сб)

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўная палітра”

9.00

кабінет

5 класа

1-6 класы

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Турысты”

9.00

трэнажорная зала

7-9 класы

Грышкевіч М.А.

Інтэрактыўны занятак “Цікавыя ўрокі Берагошы”

11.00

кабінет

2 класа

1-4 класы

Місун К.Д.

Конкурсная праграма “Эканомныя і беражлівыя”

11.00

кабінет

9 класа

5-9 класы

Рапановіч А.В.

Першынства школы па настольным тэнісе

12.00

фае школы

5-9 класы

Грышкевіч М.А.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

12.00

кабінет

2 класа

1-5 класы

Пуня Н.В.

04.11

(пн)

Гульня “Падарожжа ў краіну Бяспеку”

11.00

кабінет

3 класа

1-5 класы

Будзько Л.Р.

Інтэрактыўнае мерапрыемства “Падлетак і вуліца. Правілы бяспечных паводзін”

12.00

кабінет

8 класа

6-9 класы

Цягуновіч Л.І.

05.11

(аўт)

Экскурсійная паездка ў г.Мінск. Наведванне выставы "Лялечныя гісторыі" у Нацыянальнай бібліятэцы РБ. Тэатр лялек РБ  8.30 аг.Княгінін - г.Мінск - аг.Княгінін 1-6 класы

Пуня Н.В.

Будзько Л.Р.

Папок І.Ф.

Гадзіна займальных гульнь і эстафет “Вясёлыя эстафеты”

11.00

фае школы

1-4 класы

Місун К.Д.,

Грышкевіч М.А.

Гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі”

11.00

кабінет інфарматыкі

5-7 класы

Саковіч А.Л.

Трэніровачныя заняткі па настольным тэнісе

12.00

фае школы

8-9 клас

Грышкевіч М.А.

Работа аб’яднання па інтарэсах “ЮІДР”

13.00

кабінет 8 класа

5-7 класы

Саковіч А.Л.

06.11

(ср)

Пазнавальная гульня “Этыкет і мы”

11.00

кабінет 2 класа

1-4 класы

Пуня Н.В.

Прафарыентацыйная гульня “Дарога ў краіну прафесій”

12.00

кабінет прафарыетацыі

8-9 класы

Рапановіч А.В.

Шашачны турнір

13.00

кабінет 8 класа

5-9 класы

Грышкевіч М.А.,

Саковіч А.Л.

08.11

(пт)

Інтэрактыўны занятак “Краіна шкодных звычак”

11.00

кабінет 1 класа

1-4 класы

Папок І.Ф.

Інтэлектуальная гульня па прафілактыцы шкодных звычак “Слабае звяно”

12.00

кабінет 6 класа

6-9 класы

Якубовіч І.В.

Наведванне майстар-класаў у ДУДА "Цэнтр творчасці, турызму дзяцей і моладзі Мядзельскага раёна" 11.00 г.п. Нарач 1-9 класы

Пуня Н.В.,

Місун К.Дз.

Работа аб’яднання па інтарэсах “ЮІДР”

13.00

кабінет 8 класа

5-7 класы

Саковіч А.Л.

09.11

(сб)

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўная палітра”

9.00

кабінет 5 класа

1-6 класы

Рапановіч А.В.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Турысты”

9.00

трэнажорная зала

7-9 класы

Грышкевіч М.А.

Кансультацыі для законных прадстаўнікоў навучэнцаў

10.00

кабінет 6 класа

законныя прадстаўнікі навучэнцаў

Броўка М.Л.

Ролевая гульня "Прафесіі бацькоў"

11.00

кабінет 1 класа

1-4 класы

Папок І.Ф.

Падарожжа ў свет прафесій "Прафесіі новыя і незнаёмыя"

12.00

кабінет 8 класа

5-9 класы

Саковіч А.Л.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

12.00

кабінет 2 класа

1-5 класы

Пуня Н.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.